4 актуальних способи пошуку весільного фотографа або як знайти фотографа на весілля

 Весільний фотограф: де його шукати? 

 

  Сьогодні ми регулярно вирішуємо свої питання за допомогою інтернету. Оплачуємо послуги, купуємо різноманітні товари, знаходимо будь-яку потрібну нам інформацію... А як вам допомагає інтернет шукати, наприклад, фотографа на весілля? Ми перелічили актуальні варіанти пошуку весільного фотографа, якими користуються зараз. Отже, до уваги 4 способи пошуку фотографа від Voloshki photography :)

 

1)САРАФАННЕ РАДІО

  Важливу роль у виборі фотографа відіграють рекомендації знайомих: думка тих, хто вже скористався послугами і може розповісти про конкретного фотографа з власного досвіду. До речі, в мережах на своїх сторінках, сайтах фотографи відображують відгуки своїх реальних клієнтів. Наприклад, ми нещодавно зробили також сторінку з ВІДГУКАМИ на нашому сайті.

 

2)ОГОЛОШЕННЯ ТА РЕКЛАМА

  Розміщення оголошень та рекламних вивісок. Якщо порівнювати відсоток зовнішньої реклами та реклами в мережі, то все більше і частіше ми зустрічаємося з нею в інтернеті, де оголошення можна подати взагалі безкоштовно. Зараз як ніколи актуальні весільні портали, на яких фотограф може шукати клієнтів, а клієнти шукати фотографів. Наприклад, ось деякі з них: Парамолода, Girko.net, MyWed.

 

3)ПОШУКОВІ СИСТЕМИ Google, Yandex та ін.

  «Окей, Гугл: як знайти фотографа на весілля». Ми можемо самі написати конкретні запити в пошуковому рядку: весільний фотограф Тернопіль, фотограф Львів ціна, замовити фотографа на весілля Тернопіль, фотограф Тернопіль, фотограф Тернопіль ціна і т.д. Чітко сформульовані запити допоможуть отримати потрібну вам інформацію. Власне, вам пошукова система покаже ті весільні портали, про які ми вже згадували, а також фотографів, які дбали про те, щоб їх могли знайти таким чином. Це сайти, сторінки на весільних порталах та в соц. мережах. Про соціальні мережі і згадаємо далі.

 

4)СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ VK, Facebook, Instagram та ін.

  Зараз мільйони людей зареєстровані в соціальних мережах, отже пошук весільного фотографа актуальний і там. Тим більш, що фотографи активно використовують цей варіант як майданчик для продажу своїх послуг. Ми не виняток та також присутні на популярних ресурсах: InstagramFacebook, VK.

  Актуальним є і використання хештегів типу #весільнийфотограф #фотографтернопіль. Наш особистий хештег -  #voloshki_photo, по ньому нас можна ідентифікувати в Instagram.

  А ще… весільні фотографи деколи самі вас знаходять. Пошук своїх потенційних клієнтів здійснюється за допомогою соціальних мереж. Та це й не погано, адже у вас є з кого обирати та з ким порівнювати.

 

  Таким чином, як то кажуть «хто шукає, той завжди знайде». Читайте також наші поради про те, на що потрібно звернути увагу, щоб не помилитися у виборі фотографа і залишитися задоволеним результатом його роботи: Як правильно вибрати за замовити фотографа на весілля.