Поділіться з нами, що ви думаєте про нашу роботу?

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Наталя Монастирська

 Андрій та Вікторія,ми надзвичайно вражені вашою роботою! Ви молодці! Дякуємо Вам за чудові фото і просто шикарну фотокнигу, за те, що Ви були з нами в такий важливий для нас день і змогли його відтворити! Ви не тільки майстри своєї справи, а й дуже позитивні і приємні люди! Нам було легко та приємно з вами працювати! Бажаєм Вам творчих успіхів та цікавих ідей у вашій роботі!!!

Ліда Сімора

  Андрій, хочу подякувати тобі за шалено круту роботу. Ти професіонал своєї справи, альбом просто космос) Фотографії постійно тішать око) Ще раз дуже дякуємо!

Петро Волощук

 Ми дуже вдячні вам за прекрасні фотографії!Нам приємно було з вами працювати і в той же час просто спілкуватися під час фотосесії)) У нас склалося таке враження, наче ми знаємо вас давно, а не тільки познайомилися)Дякуємо вам велике, ми просто в захваті від ваших умінь ловити цікаві моменти. Ви кльові)))

Оксана Ванюк

 Щиро дякую за вашу роботу! Дуже багато гарних фотографій і ми досить задоволені. Всього вам найкращого у кар'єрі!

Тетяна Деркач

 В день весілля відчувається все по особливому. Дякуємо команді Voloshki photography за позитивні фото з супер коментарями під час зйомок. Всі хвалять фотки! 

Олена Наконечна

 Прекрасна команда професіоналів з такою масою неймовірних і класних ідей, що просто захоплююсь ними!!! На щастя і весільна, і тематичні фотосесії - справа їхніх рук. Дуже задоволена якістю і швидкістю робіт. Всім завжди рекомендую тільки їх!!!

Іванна Лазута

 Дуже дякуємо за прекрасне відтворення нашого найнезабутнішого дня в житті!!!)Працювати з Вами одне задоволення!!!)Ви професіонали своєї справи!!!!!Фотки суперові!)))))

Василь Кузь

 Доводилось працювати на весіллі разом з Андрієм) Можу охарактеризувати, як професіонала своєї справи, в якого за плечима величезний досвід роботи і завжи є купа свіжих ідей! Рекомендую!