Поділіться з нами, що ви думаєте про нашу роботу?

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Якимець Ольга

  Дуже дякуємо Вам за багато гарних фотографій і чудову фотокнигу. Ви професіонали своєї справи, працювати з вами одне задоволення. Дякуємо, що зробили наше весілля незабутнім!)

Наталя Монастирська

 Андрій та Вікторія,ми надзвичайно вражені вашою роботою! Ви молодці! Дякуємо Вам за чудові фото і просто шикарну фотокнигу, за те, що Ви були з нами в такий важливий для нас день і змогли його відтворити!

    Ви не тільки майстри своєї справи, а й дуже позитивні і приємні люди! Нам було легко та приємно з вами працювати! Бажаєм dам творчих успіхів та цікавих ідей у вашій роботі!!!

Ліда Сімора

  Андрій, хочу подякувати тобі за шалено круту роботу. Ти професіонал своєї справи, альбом просто космос) Фотографії постійно тішать око)))))

Ще раз дуже дякуємо!!!!

Петро Волощук

  Ми дуже вдячні вам за прекрасні фотографії! Нам приємно було з вами працювати і в той же час просто спілкуватися під час фотосесії)) У нас склалося таке враження, наче ми знаємо вас давно, а не тільки познайомилися)

  Дякуємо вам велике, ми просто в захваті від ваших умінь ловити цікаві моменти. Ви кльові)))

Оксана Ванюк

 Щиро дякую за вашу роботу! Дуже багато гарних фотографій і ми досить задоволені. Всього вам найкращого у кар'єрі!

Лілія і Віктор Ратнюк

    11/06/2017 став незабутнім днем у нашому житті. Новим відліком часу, початком нашої історії... Хотілося запам'ятати кожну хвилину дня нашого весілля, але хіба це можливо?

    VOLOSHKI, дякуємо вам за те, що у цей день ви були з нами, зробили безліч неповторних світлин нашого особливого дня. Ви справжні професіонали, кожне ваше фото -це шедевр, ви робите людей щасливішими, вмієте зупиняти час...Тому ще раз спасибі вам за все...

Ірина та Роман

  Хочемо висловити свою подяку Voloshki photography. Дякуємо за чудові фото, терпіння та відповідальний підхід до роботи.

Тетяна Деркач

 В день весілля відчувається все по особливому. Дякуємо команді Voloshki photography за позитивні фото з супер коментарями під час зйомок. Всі хвалять фотки! 

Дмитро та Оксана

 Ми дуже довго шукали весільних фотографів... З-поміж усіх фотографів Voloshki й справді виділялися професійністю у своїх роботах. У деяких важливих нам питаннях фотографи пішли на поступки, за що ми їм дуже вдячні... Ну і звичайно Voloshki  зробили неймовірні фото нашого весілля, що робить його не забутнім.

     Дякуємо Вам! Ми дуже раді що з нами працювали саме Ви!!!

Іванна Лазута

 Дуже дякуємо за прекрасне відтворення нашого найнезабутнішого дня в житті!!!) Працювати з Вами одне задоволення!!!) Ви професіонали своєї справи!!!!!Фотки суперові!)))))

Василь Кузь

 Доводилось працювати на весіллі разом з Андрієм) Можу охарактеризувати, як професіонала своєї справи, в якого за плечима величезний досвід роботи і завжи є купа свіжих ідей! Рекомендую!

Олена Наконечна

 Прекрасна команда професіоналів з такою масою неймовірних і класних ідей, що просто захоплююсь ними!!! На щастя і весільна, і тематичні фотосесії - справа їхніх рук. Дуже задоволена якістю і швидкістю робіт. Всім завжди рекомендую їх!