Поділіться з нами, що ви думаєте про нашу роботу?

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Якимець Ольга

  Дуже дякуємо Вам за багато гарних фотографій і чудову фотокнигу. Ви професіонали своєї справи, працювати з вами одне задоволення. Дякуємо, що зробили наше весілля незабутнім!)

Наталя Монастирська

 Андрій та Вікторія,ми надзвичайно вражені вашою роботою! Ви молодці! Дякуємо Вам за чудові фото і просто шикарну фотокнигу, за те, що Ви були з нами в такий важливий для нас день і змогли його відтворити!

    Ви не тільки майстри своєї справи, а й дуже позитивні і приємні люди! Нам було легко та приємно з вами працювати! Бажаєм dам творчих успіхів та цікавих ідей у вашій роботі!!!

Ліда Сімора

  Андрій, хочу подякувати тобі за шалено круту роботу. Ти професіонал своєї справи, альбом просто космос) Фотографії постійно тішать око)))))

Ще раз дуже дякуємо!!!!

Лілія і Віктор Ратнюк

    11/06/2017 став незабутнім днем у нашому житті. Новим відліком часу, початком нашої історії... Хотілося запам'ятати кожну хвилину дня нашого весілля, але хіба це можливо?

    VOLOSHKI, дякуємо вам за те, що у цей день ви були з нами, зробили безліч неповторних світлин нашого особливого дня. Ви справжні професіонали, кожне ваше фото -це шедевр, ви робите людей щасливішими, вмієте зупиняти час...Тому ще раз спасибі вам за все...

Петро Волощук

  Ми дуже вдячні вам за прекрасні фотографії! Нам приємно було з вами працювати і в той же час просто спілкуватися під час фотосесії)) У нас склалося таке враження, наче ми знаємо вас давно, а не тільки познайомилися)

  Дякуємо вам велике, ми просто в захваті від ваших умінь ловити цікаві моменти. Ви кльові)))

Оксана Ванюк

 Щиро дякую за вашу роботу! Дуже багато гарних фотографій і ми досить задоволені. Всього вам найкращого у кар'єрі!

Ірина та Роман

  Хочемо висловити свою подяку Voloshki photography. Дякуємо за чудові фото, терпіння та відповідальний підхід до роботи.

Тетяна Деркач

 В день весілля відчувається все по особливому. Дякуємо команді Voloshki photography за позитивні фото з супер коментарями під час зйомок. Всі хвалять фотки! 

Дмитро та Оксана

 Ми дуже довго шукали весільних фотографів... З-поміж усіх фотографів Voloshki й справді виділялися професійністю у своїх роботах. У деяких важливих нам питаннях фотографи пішли на поступки, за що ми їм дуже вдячні... Ну і звичайно Voloshki  зробили неймовірні фото нашого весілля, що робить його не забутнім.

     Дякуємо Вам! Ми дуже раді що з нами працювали саме Ви!!!

Іванна Лазута

 Дуже дякуємо за прекрасне відтворення нашого найнезабутнішого дня в житті!!!) Працювати з Вами одне задоволення!!!) Ви професіонали своєї справи!!!!!Фотки суперові!)))))

Василь Кузь

 Доводилось працювати на весіллі разом з Андрієм) Можу охарактеризувати, як професіонала своєї справи, в якого за плечима величезний досвід роботи і завжи є купа свіжих ідей! Рекомендую!

Олена Наконечна

 Прекрасна команда професіоналів з такою масою неймовірних і класних ідей, що просто захоплююсь ними!!! На щастя і весільна, і тематичні фотосесії - справа їхніх рук. Дуже задоволена якістю і швидкістю робіт. Всім завжди рекомендую їх!