ФОТОКНИГА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Wedding book  *  Family book  *  Baby book  *  Travel book  *  Instabook

    Весільна фотокнига  - це історія незабутньої, однієї з найголовніших подій в вашому житті, яку можна тримати в руках та безкінечно насолоджуватися спогадами весільного дня. Пам'ятайте ваше весілля в деталях... Дитяча фотокнига - про те, як швидко ростуть наші дітки... а пригадайте, скільки цікавих кадрів з життя малюка губиться в телефонах, на флешках, комп'ютерах... зберігайте ці непровторні миті -друкуйте baby book. Сімейна фотокнига - це збережені емоції та спогади про важливі свята вашої родини, хіба не в цьому щастя? Фотокнига з подорожі: колекціонуєте спогади, а не речі? Видрукуйте найкращі фото з вашої мандрівки в зручному форматі фотокниги! А як на рахунок Insta book? Ваші найкращі фото вже чекають! Тернопіль, Львів та інші міста України - ми відправимо фотокнигу в найближче до вас відділеня Нової пошти.

 

Преміум з шильдом

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, прямокутний білий шильд, колір lavender wood. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері. 

детальніше

Преміум двокольорова з шильдом

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, прямокутний золотий шильд, тиснення корінця "Акант", колір gold velvet та bianco. 

детальніше

Стандартна з тисненням

Фотокнига з серії "стандарт". Матеріал - шкірзам, з тисненням, колір білий. Основа листа - картон, друк на матовому фотопапері.

детальніше

Преміум з картушем

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, класичне тиснення корінця, фотокнига декорована картушем з дерева та бархату, колір dark brown wood. 

детальніше

Cлім бук з тисненням

Фотокнига з серії "слім бук". Матеріал - шкірзам, з тисненням, колір gray wood. Термоклеєвий прошарок між сторінками для запобіганню деформації. 

детальніше

Слім бук з тисненням

Фотокнига з серії "слім бук". Матеріал - шкірзам, з тисненням, колір lavender wood. Термоклеєвий прошарок між сторінками для запобіганню деформації. 

детальніше

Преміум фотокнига ажурна

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, ажурний елемент, колір bianco та baby blue. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері.

детальніше

Преміум з двома тисненнями

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, колір cappuccino. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері. 

детальніше 

Преміум з шильдом

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, прямокутний срібний шильд, колір sky wood. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері.

детальніше

Преміум фотокнига з тисненням

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам,  колір toffi. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері.

детальніше

Преміум фотокнига з тисненням

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, колір baby blue. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері. 

Преміум фотокнига з гравіровкою

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, індивідуальний гравірований напис, колір cappuccino. 

Преміум з індивідуальним шильдом

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - шкірзам, прямокутний білий індивідуальний шильд, колір bordo. Тиснення корінця - лоза. 

Стандартна з тисненням

Фотокнига з серії "стандарт". Матеріал - шкірзам, з тисненням , колір fuschia wood. Основа листа - пластик, друк на матовому фотопапері. 

Преміум з овальним шильдом

Фотокнига з серії "преміум". Матеріал - натуральна шкіра, овальний золотий шильд, колір yellow nature. Основа листа - пластик, друк на люстері, матовому або шовковому фотопапері.